O společnosti


spolecnost

Společnost ELETIS, spol. s r.o., byla založena v Lužci nad Vltavou dne 11.12.1991 jako rodinná obchodní společnost. V roce 2007 se sídlo firmy přemístilo do Prahy.

Firma ELETIS, spol. s r.o. působí na stavebním trhu jako dodavatel montáží nových a rekonstrukcí stávajících elektroinstalací silnoproudu včetně hromosvodů, slaboproudu a zabezpečovacích systémů všeho druhu. Vnitřní struktura společnosti je plně uzpůsobena požadavkům a očekáváním zákazníků na provádění uvedených činností a plnění jejich termínových a kvalitativních požadavků.

Při zabezpečování instalovaných technologií disponujeme bohatými zkušenostmi našich techniků a montérů a zároveň od svých pracovníků vyžadujeme vysokou odbornost a profesionalitu. Důraz je kladen především na kvalitní předvýrobní a výrobní přípravu, která je základem plynulého postupu elektromontáží a umožňuje využití nových technologických postupů. V průběhu let provedli naši pracovníci k plné spokojenosti zákazníků elektroinstalace ve stovkách objektů především v Praze a Středočeském kraji.

Výsledkem našich snah je získání a následné obhájení certifikátu jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2001. Trvalé zajišťování jakosti je prvořadý úkol pro celou firmu a je jedním z klíčových předpokladů obchodní politiky společnosti pro plnění potřeb a požadavků zákazníků na trhu elektromontážních prací.

Chcete nás kontaktovat?